SERVISDELAR, 24 delar, porslin, Raymond Loewy, Johann Haviland, Bavaria.

520152. SERVISDELAR, 24 delar, porslin, Raymond Loewy, Johann Haviland, Bavaria.

9 kaffekoppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål och gräddkanna.

Bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597