SMYCKEN med mera, framförallt silver samt ASK, tenn, 1900-tal.

520131. SMYCKEN med mera, framförallt silver samt ASK, tenn, 1900-tal.

Armband, 2 st, bland annat Alton.
Collier med stenar.
Broscher, 2 st.
Mormorsur.

Ett armband med defekt lås. Ur ej funktionstestat. Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Collier med stenar.
Broscher, 2 st.
Mormorsur.

Nycklar saknas.

Antal besök: 337