SVEN HAGMARK. Olja på duk, "Aftonhav", signerad.

520125. SVEN HAGMARK. Olja på duk, "Aftonhav", signerad.

Bildyta 24,5 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 24,5 x 46 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 630