GINO MANCA. Väggrelief, keramik. Ansikte. Signerad.

520113. GINO MANCA. Väggrelief, keramik. Ansikte. Signerad.

Höjd ca, 28 cm.

Ytslitage. Smärre färgbortfall.

Gino Manca (1920–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca, 28 cm.

Gino Manca (1920–1985)

Antal besök: 4 626