SKRIVBORD, Åtvidabergs Industrier, 1900-talets första hälft.

520054. SKRIVBORD, Åtvidabergs Industrier, 1900-talets första hälft.

Höjd 77, bredd 90, längd 190 cm

Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten, Lammhult.

Lås saknas, repor, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622