GUNNAR ÅKESSON. Väggrelief, keramik, signerad.

519936. GUNNAR ÅKESSON. Väggrelief, keramik, signerad.

Cirka 24 x 60 cm.
Text inristad.

Ytslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 24 x 60 cm.
Text inristad.

Ytslitage. Smärre nagg.

Antal besök: 518