TRÄLEKSAKER bland annat tåg samt TRÄPUSSEL 7 st, 1900-tal.

519935. TRÄLEKSAKER bland annat tåg samt TRÄPUSSEL 7 st, 1900-tal.

Största pusselasken längd ca 28 cm.

Slitage, skador, delar saknas. pussel ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 243