SOFFA med broderad sits, 1900-talets första hälft.

519834. SOFFA med broderad sits, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 67, längd 92 cm.

Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten, Lammhult.

Bruksslitage, mindre märken, ett sidoräcke sitter något löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 67, längd 92 cm.

Antal besök: 574