OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, interiör med kvinna, 1800-tal, signerad.

519791. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, interiör med kvinna, 1800-tal, signerad.

45 x 37 cm.

Bruksslitage, dukskada och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 441