MÄRKLIN SJ:s Da-lok 3030.1, rälsbuss, ånglok och växellok.

519775. MÄRKLIN SJ:s Da-lok 3030.1, rälsbuss, ånglok och växellok.

H0 växelström.

Slitage, skador och saknade delar. Ångloket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 197