TAKLAMPA, behängd med prismor, 1930/40-tal.

519771. TAKLAMPA, behängd med prismor, 1930/40-tal.

Total höjd inkl. kedja ca 70 cm.

Slitage, nagg, ljusarmar löst monterade. Ljusatrapper felvända. Lösa prismor medföljer. 1 spröt av / saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773