SERVERINGSVAGN, trä, 1900-tal.

519727. SERVERINGSVAGN, trä, 1900-tal.

Längd 75, bredd 52,höjd 80 cm.

Slitage, repor och märken, sargkanter något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 570