BROR F SEHMAN. 3 st, silhuettklipp, signerade samt daterad 1953.

519716. BROR F SEHMAN. 3 st, silhuettklipp, signerade samt daterad 1953.

Största tavlan inkl ram ca 24 x 41 cm.

Ej examinerade ur ram, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 895