JOHN WALKER. Komposition, monotyp, signerad och daterad 1989.

519702. JOHN WALKER. Komposition, monotyp, signerad och daterad 1989.

Bildyta 76 x 101 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 76 x 101 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 715