FIGURINER, 2 st, i form av huvuden, sten och metall.

51967. FIGURINER, 2 st, i form av huvuden, sten och metall.

Total höjd 9 resp. 14,5 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 9 resp. 14,5 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 943