DAGBÄDDAR, ek, Ekornes Svane, 1900-talets mitt.

519611. DAGBÄDDAR, ek, Ekornes Svane, 1900-talets mitt.

2 soffor
Längd 165 cm samt 192 cm
Bredd 77 cm samt ca 75 cm
Rygghöjd 75 cm

Soffbord
Längd 70,5 cm
Bredd 70,5 cm
Höjd ca 39 cm.

Bruksslitage. Fanérskador. Stötmärken. Textil med hål, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 soffor
Längd 165 cm samt 192 cm
Bredd 77 cm samt ca 75 cm
Rygghöjd 75 cm

Soffbord
Längd 70,5 cm
Bredd 70,5 cm
Höjd ca 39 cm.

Antal besök: 2 542