519540. SERVERINGSVAGN, teak/furu/glas, 1900-talets senare del.
1 hyllplan med löstagbar mönstrad glasskiva, undre hyllplan i trä, utdragbar låda, samt 1 st löstagbar bricka.
Längd 77 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 61 cm.
Märken, slitage, fläckar, bruksslitage.
Alla 4 hörnen behöver limmas.