SERVERINGSVAGN, teak/furu/glas, 1900-talets senare del.

519540. SERVERINGSVAGN, teak/furu/glas, 1900-talets senare del.

1 hyllplan med löstagbar mönstrad glasskiva, undre hyllplan i trä, utdragbar låda, samt 1 st löstagbar bricka.
Längd 77 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 61 cm.

Märken, slitage, fläckar, bruksslitage.
Alla 4 hörnen behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 77 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 61 cm.

Alla 4 hörnen behöver limmas.

Antal besök: 485