SERVISDELAR, 26, porslin, "Fiesta", Rörstrand.

519526. SERVISDELAR, 26, porslin, "Fiesta", Rörstrand.

Bestående av: 12 djup tallrikar, 12 assietter, 12 mattallrikar.

Slitage, nagg/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg/avslag.

Antal besök: 3 656