SOFFA samt FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

519523. SOFFA samt FÅTÖLJ, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

Soffa längd 190. Fåtölj höjd 82 cm.

Soffa med mindre märken på trästomme. Fåtölj med skador på tyg vi ett armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696