SKYLTDOCKA, Kvinna, Etikettmärkt Adel Rootstein, 1900-talets andra hälft.

519500. SKYLTDOCKA, Kvinna, Etikettmärkt Adel Rootstein, 1900-talets andra hälft.

Skyltdocka, kvinna. Kompositmaterial.
Höjd ca 180 cm.
Delbar, ställbara armar och ben.
Etikettmärkt Adel Rootstein 17 Soho Square London W1 Gerhard 7468/9.

Defekt, fingrar saknas, skador på huvud och ben.
Plastmaterial med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 180 cm.

Plastmaterial med sprickor.

Antal besök: 1 112