BORD, ek med iläggsskivor, 1900-tal.

519489. BORD, ek med iläggsskivor, 1900-tal.

Bord med längd 149, bredd 80, höjd 76 cm
2 iläggsskivor med bredd 48 cm.

Kraftigt fanérbortfall, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 344