KISTOR 2 st, daterade 1879 samt 1872.

51945. KISTOR 2 st, daterade 1879 samt 1872.

Största mått: Längd 65, bredd 35, höjd inkl senare benställning 76 cm.

Skador, slitage. lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage. lås saknas.

Antal besök: 574