GOLVLAMPA, skuret och förgyllt trä, 1900-tal.

519378. GOLVLAMPA, skuret och förgyllt trä, 1900-tal.

Delbar på mitten.
Höjd 186 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delbar på mitten.
Höjd 186 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 629