BORD, ek/koppar, tidigt 1900-tal.

519376. BORD, ek/koppar, tidigt 1900-tal.

Diameter 60, höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60, höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 657