ALLAN HORSAK. "Fågelkvinna och struts". Färglitografi. Signerad Horsak och daterad 99. Numrerad 42/120.

51931. ALLAN HORSAK. "Fågelkvinna och struts". Färglitografi. Signerad Horsak och daterad 99. Numrerad 42/120.

Bildyta 41 x 31 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 41 x 31 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 3 189