SERVISDELAR, 12 delar, Philippe Deshoulieres, Limoges, Frankrike.

519263. SERVISDELAR, 12 delar, Philippe Deshoulieres, Limoges, Frankrike.

Mattallrikar, 6 st. Entrétallrikar, 6 st.

Bruksslitage. Nagg och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 070