KANDELABER, metall, Italien, 1900-tal.

519261. KANDELABER, metall, Italien, 1900-tal.

Höjd 31 cm
Diameter ca 29 cm.

Bruksslitage. Underdel med kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm
Diameter ca 29 cm.

Antal besök: 1 046