GLAS OCH KERAMIK, bland annat Rörstrand, Royal Copenhagen, Herend.

519252. GLAS OCH KERAMIK, bland annat Rörstrand, Royal Copenhagen, Herend.

Vaser, karaffer, servisdelar, skålar, ishink.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 358