SKOLKARTA, "Glob-karta, Vestra halfklotet".

519060. SKOLKARTA, "Glob-karta, Vestra halfklotet".

Totalhöjd 120 cm.
Totallängd 113 cm.

Skador, veck, revor, pennstreck, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 120 cm.
Totallängd 113 cm.

Antal besök: 2 355