BRICKOR, 2 st, nysilver, 1900-tal.

519030. BRICKOR, 2 st, nysilver, 1900-tal.

Bricka, G.G Råström, längd 40 cm
Bricka, längd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, längd 61 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 418