SATSBORD, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

518978. SATSBORD, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 60, bredd 43,5, höjd 60 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 361