SOFFGRUPP, 2 delar, röd plysch, 1900-talets andra hälft.

518968. SOFFGRUPP, 2 delar, röd plysch, 1900-talets andra hälft.

Soffa, längd 156, bredd 80, rygghöjd 85, sitthöjd 43, sittdjup 55 cm
Fåtölj, rygghöjd 83, sitthöjd 43, sittdjup 55, sittbredd 52 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, fläckar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 554