KAFFE/TESERVIS, 3 delar, silver, viktoriansk, England, 1870, vikt ca 1130 gram.

518966. KAFFE/TESERVIS, 3 delar, silver, viktoriansk, England, 1870, vikt ca 1130 gram.

Höjd 11,5 - 24 cm.

Bruksslitage, obetydliga bucklor, ägarvapen gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 - 24 cm.

Antal besök: 497