Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
PARTI KRUS, 7 st, keramik. mestadels Höganäs 1900-tal.
518791. PARTI KRUS, 7 st, keramik. mestadels Höganäs 1900-tal.
Höjd ca 12,5 - 33 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 12,5 - 33 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
295