FÅTÖLJ, Engelsk stil, 1900-talets mitt.

518679. FÅTÖLJ, Engelsk stil, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 85, sitthöjd 37, sittdjup 64, sittbredd 47 cm.

Smärre slitage samt smärre nötning på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 606