RING i silver, Birgitta Sanitate, Taxinge Slottsflygel, 1994.

518662. RING i silver, Birgitta Sanitate, Taxinge Slottsflygel, 1994.

Ring i sterligsilver, dekor av triangel, ställbar storlek.
Stämplad BMS, 925, U10.
Vikt 10 gram.
Storlek 17/55. Diameter ca 20 mm.

Bruksskick. Repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad BMS, 925, U10.
Vikt 10 gram.

Antal besök: 2 304