TÄNDARE, 5 st, Zippo.

518646. TÄNDARE, 5 st, Zippo.

5 st bensindrivna tändare med dekor från amerikanska marinen, varav en i displayförpackning.
Olika storlekar, från 5,5 x 3 cm till 5,5 x 3,5 cm.
U.S.S.Boxer LPH 4, i ask.
USS Tarawa LHA-1.
U.S.S Cape Cod AD-43.
USS Caron DD-970.
USS Chancellorsville CG62.

Ej funktionstestade.
Bruksskick. Repor.
Endast en i förpackning.

Gör en kostnadsfri värdering!
518646. TÄNDARE, 5 st, Zippo.

U.S.S.Boxer LPH 4, i ask.
USS Tarawa LHA-1.
U.S.S Cape Cod AD-43.
USS Caron DD-970.
USS Chancellorsville CG62.

Ej funktionstestade.
Bruksskick. Repor.
Endast en i förpackning.

Antal besök: 617