AKTERSNURRA, Mercury 500, 50 hp.

518572. AKTERSNURRA, Mercury 500, 50 hp.

Ingår gör gasreglage och diverse kablar.
Höjd 120 cm
Serienummer: 1811648.

Bruksslitage samt ej funktionstestad. Större islagning innan på köl? Färgbortfall på kåpa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm
Serienummer: 1811648.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 393