DOCKA, Jultomte, 1900-tal.

DOCKA, Jultomte, 1900-tal.
518561. DOCKA, Jultomte, 1900-tal.

Höjd 64 cm.

Självstående.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64 cm.

Självstående.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 879