REMMARE, 12 st,1900-tal.

REMMARE, 12 st,1900-tal.
51854. REMMARE, 12 st,1900-tal.

Gröntonat glas med dekor av vinranka. Höjd 18 cm.

Fåtal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal nagg.

Antal besök: 1 095