KRISTALLMOTTAGARE/RADIO SAMT HÖGTALARE.

518529. KRISTALLMOTTAGARE/RADIO SAMT HÖGTALARE.

Tidigt 1900-tal.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal.

Skador och slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 541