LOUIS BASTIN, (1912 - ). "Halländskt landskap". Olja på duk. Signerad l Bastin och daterad 1939.

51846. LOUIS BASTIN, (1912 - ). "Halländskt landskap". Olja på duk. Signerad l Bastin och daterad 1939.

40x50 cm

Bastin född i Moskva, Ryssland.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x50 cm

Antal besök: 1 854