TEKÖK, alpacca, A G Dufva.

51845. TEKÖK, alpacca, A G Dufva.

Tot höjd inkl grepp och rechaud ca 33 cm.

Bucklor. Slitage. Botten med kraftiga ojämnheter, bucklor. Lock något skeft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 708