LAMPA, 1930/40-tal.

LAMPA, 1930/40-tal.
518447. LAMPA, 1930/40-tal.

Höjd 54 cm.

Slitage, enstaka bucklor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
518447. LAMPA, 1930/40-tal.

Höjd 54 cm.

Antal besök: 560