FABIAN JOHANSSON. KAPTENSMÅLNING. Skutan Ida.

518439. FABIAN JOHANSSON. KAPTENSMÅLNING. Skutan Ida.

Blandteknik, signerad.
36x54 cm.

Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik, signerad.
36x54 cm.

Ram med skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 217