LAMPBORD med intarsia, gustaviansk stil, 1900-tal.

518433. LAMPBORD med intarsia, gustaviansk stil, 1900-tal.

Detaljer och benavslut i mässing.
Höjd 57, diameter 43 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57, diameter 43 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 447