BURKAR MED GLASLOCK, plåt, 3 stycken, 1900-talets första hälft.

518423. BURKAR MED GLASLOCK, plåt, 3 stycken, 1900-talets första hälft.

14 x 22 x 22 cm
Påels Dessertpraliner
Ljungs Choklad och Cacao Fabrik, Malmö
Aktiebolaget Karamell och Chokladfabriken Sonja, Upsala.

Bruksslitage
Färgbortfall, repor och mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 22 x 22 cm
Påels Dessertpraliner

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 053