SOFFBORD, med stenskiva, Bendixen Design, Danmark.

518347. SOFFBORD, med stenskiva, Bendixen Design, Danmark.

Höjd 50 cm.
Skivans diameter 98 cm.
Benställning, mässing.

Bruksslitage, mindre nagg på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.
Skivans diameter 98 cm.
Benställning, mässing.

Antal besök: 2 793