VAS, metall, Ulrica Hydman Vallien, Orrefors jernverk, signerad.

518344. VAS, metall, Ulrica Hydman Vallien, Orrefors jernverk, signerad.

Höjd 27 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 008