OLOF TRÄNK. Tavlor, (2), Ölandsmotiv, olja på pannå, signerade.

518325. OLOF TRÄNK. Tavlor, (2), Ölandsmotiv, olja på pannå, signerade.

"Landskap vid Löt Öland", 11,5 x 14,5 cm.
"Träd på Öland", duk uppklistrad på pannå, 21 x 15,5 cm.

Smärre fläck på den mindre tavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 315